Informace k novému školnímu roku 2022/2023

Milé děti a vážení rodiče,

vítáme vás v novém školním roce a těšíme se na plno nových zážitků a dobrodružství, které spolu prožijeme.

Všichni zájemci o školní družinu, kteří vyplnili přihlášku, byli pro školní rok 2022/2023 přijati.

Školní družina má v tomto školním roce 10 oddělení.

INFORMACE K PROVOZU DRUŽINY:

Začínáme již 1. září 2022!

Ranní družina bude v nové budově (Kostka) v 1. patře v oddělení Trpaslíků, a to od 6:00 do 7:20 hodin. Děti přicházejí do ranní ŠD nejpozději do 7:20 hodin, poté již nebudou vpuštěny do budovy. Škola se otevírá v 7:30 hodin.

Odpolední provoz školní družiny začíná po skončení vyučování a končí v 17:00 hodin.

Vyzvedávání dětí je možné nejpozději do 13:15 hodin a odpoledne od 15:00 do 17:00 hodin.

Důležité upozornění: Žáka nelze uvolnit ze školní družiny na základě telefonického hovoru nebo e-mailu.

Platby za školní družinu: Pouze přes školní pokladnu. Platba za období září až prosinec je 600 Kč + 500 Kč na akce školní družiny. Platba za období leden až červen je 900 Kč + 500 Kč na akce školní družiny.

Telefonické kontakty:

Školní družina nová budova (Kostka)

Přízemí:
   Petra Netíková - Žabičky
   Zuzana Teplá - Broučci

1. patro:
   Jana Řezáčová - Dráčata
   Mgr. Lenka Baxová  - Ještěrky
   Hana Smolíková - Trpaslíci

Školní družina v budově u jídelny

Marcela Mazurová - Rákosníčci
   Zuzana Dardová - Sovičky

Školní družina v hlavní budově ZŠ

Bc. Kateřina Havlínová - Veverky Čiperky
   Michaela Žílová - Sluníčka
   Jaroslava Valentová - Koťata

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.