Klub mladých diváků

Na naší škole se mohou žáci 8. a 9. tříd již několik let přihlásit do Klubu mladého diváka. V rámci tohoto klubu se členové zúčastňují během jednoho školního roku čtyř divadelních představení v pražských divadlech. Hlavním cílem KMD je zprostředkování pravidelných návštěv divadelních představení pro mladé lidi v rámci jejich volného času. Členství v KMD je založeno na dobrovolnosti a již vzbuzeném zájmu o divadelní umění. Mezi nejčastěji navštěvovaná divadla patří Stavovské divadlo, Národní divadlo, Divadlo v Dlouhé, Divadlo Pod Palmovkou, Divadlo v Celetné.

Roční členství stojí 430 Kč.

Vedoucí Klubu mladých diváků je paní učitelka J. Smetanová a A. Derková, které také zajišťují pedagogický dozor.

Ve školním roce 2018/2019 a 2019/2020 se Klub neotevřel, a to z důvodu malého počtu žáků.

Ve školním roce 2017/2018 se Klub neotevřel, a to z důvodu malého počtu žáků.

Ve školním roce 2016/2017 navštěvovalo Klub 11 žáků.

Navštívili jsme představení:

• MUŽI VE ZBRANI (Divadlo Aqualung),

• KLEOPATRA (DIVADLO BROADWAY),

• EVŽEN ONĚGIN (DIVADLO ABC),

• BUSKING UN/LIMITED - Hvězdy pražských ulic v Arše (DIVADLO ARCHA).

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.