Zápis do první třídy

Zápis na naši školu bude probíhat elektronicky.

Registrace k zápisu bude přístupná od 5.4.2021 8:00 do 16.4.2021 14:00.

Samotný zápis bude probíhat v těchto termínech 20.4.2021 až 22.4.2021 a to vždy od 14:00 do 18:00.

Jedná se o jednoduchý formulář přihlášky a registrace termínu, kdy vyplněnou přihlášku v tištěné podobě, s vašim podpisem předáte osobně ve škole. S sebou vezmete občanský průkaz a rodný list dítěte. Přihláška vám přijde po vyplnění registrace na váš email.

Přihlášku můžete také odeslat do datové schránky školy cwmmqe8, emailem s uznávaným elektronickým podpisem nebo poštou.

K zápisu přihlásíte znovu i děti, které měly v loňském roce odloženou školní docházku. S sebou vezmete i Rozhodnutí o tomto odkladu.

Pokud žádáte o odklad školní docházky, dítě musíte také registrovat (přihlásit) a do školy donesete přihlášku, potvrzení z Pedagogicko psychologické poradny nebo Speciálního pedagogického centra a potvrzení od dětské lékařky.

Podklady pro OŠD:

• vyšetření a doporučení PPP nebo SPC
  • doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa

Přijetí - změna podle novely ŠZ z roku 2012
Desatero pro rodiče prvňáčků