Zápis do prvních tříd

Vloženo: 4.4.2022 | Autor: Michal Novák | Zobrazeno: 25991x | Upraveno: 4.5.2022 | Upravil: Lukáš Holý

Zápis na naši školu probíhá elektronicky.

Registrace k zápisu je přístupná od 4.4.2022 8:00 do 15.4.2022 14:00.

Samotný zápis s účastí dítěte bude probíhat v termínech 20.4.2022 a 21.4.2022, a to vždy od 14:00 do 18:00.

Termín vyvěšení přijetí: 27.4.2022

Jedná se o jednoduchý formulář přihlášky a registrace termínu, kdy vyplněnou přihlášku v tištěné podobě s vašim podpisem předáte osobně ve škole. S sebou vezmete občanský průkaz a rodný list dítěte. Přihláška vám přijde po vyplnění registrace na váš email (pokud ne, zkontolujte i nevyžádanou poštu).

Přihlášku můžete také odeslat do datové schránky školy cwmmqe8, emailem s uznávaným elektronickým podpisem nebo poštou.

K zápisu přihlásíte znovu i děti, které měly v loňském roce odloženou školní docházku. S sebou vezmete i Rozhodnutí o tomto odkladu.

Pokud žádáte o odklad školní docházky, dítě musíte také registrovat (přihlásit) a do školy donesete přihlášku, potvrzení z Pedagogicko psychologické poradny nebo Speciálního pedagogického centra a potvrzení od dětské lékařky.

Podklady pro OŠD:

• vyšetření a doporučení PPP nebo SPC
  • doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa

Přijetí - změna podle novely ŠZ z roku 2012
Desatero pro rodiče prvňáčků

Desatero 1-5, Desatero 6-10

Krůčky ke škole

Naučit se číst

Příprava na 1.stupni
Kritéria přijímání žáku do 1. tříd

V případě příznivé epidemiologické situace proběhne Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků dne 23.3.2022 v 9:00 a ve 14:00 hodin. Naši školu můžete navštívit i diky virtuální prohlídce a v přiložené prezentaci nalézt veškeré informace o naší škole. V případě jakýchkoliv dotazů pište na email: koudelkova@zsodolenavoda.cz

Virtuální prohlídka ZDE

Prezentace ZDE

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.