4.D

Třídní učitel: Edita Hovadová

E-mail: hovadova@zsodolenavoda.cz

IV.D

Vloženo: 19.9.2022 | Autor: Edita Hovadová | Zobrazeno: 203x | Upraveno: 27.9.2022 | Upravil: Edita Hovadová

Vloženo: 12.9.2022 | Autor: Edita Hovadová | Zobrazeno: 129x | Upraveno: 27.9.2022 | Upravil: Edita Hovadová

Vloženo: 12.9.2022 | Autor: Edita Hovadová | Zobrazeno: 61x | Upraveno: 27.9.2022 | Upravil: Hana Šimsová

Vloženo: 12.9.2022 | Autor: Edita Hovadová | Zobrazeno: 35x | Upraveno: 19.9.2022 | Upravil: Hana Šimsová

Vloženo: 25.9.2022 | Autor: Kateřina Panochová Nábělková | Zobrazeno: 7x | Upraveno: 27.9.2022 | Upravil: Edita Hovadová
Vážení rodiče, milé děti, v tomto školním roce budeme mít společně hodiny německého jazyka.

Vloženo: 25.9.2022 | Autor: Kateřina Panochová Nábělková | Zobrazeno: 11x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, milé děti, v tomto školním roce budeme mít společně hodiny hudební výchovy.

Vloženo: 30.8.2022 | Autor: Edita Hovadová | Zobrazeno: 147x | Upraveno: 30.8.2022 | Upravil: Edita Hovadová
Organizace začátku školního roku

Celkem: 7 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.