Třídní učitel: Mgr. Beáta Rosová

E-mail: rosova@zsodolenavoda.cz

IV.A

Vloženo: 30.9.2022 | Autor: Jana Mundy | Zobrazeno: 3x | Zatím neupraveno
studijní plán na týden 3.10. - 7.10.

Vloženo: 25.8.2022 | Autor: Beáta Rosová | Zobrazeno: 567x | Upraveno: 29.9.2022 | Upravil: Beáta Rosová
Termíny odevzdání čtenářských deníků: 21. 10., 9.12., 10.2., 14.4., 9.6.

Vloženo: 30.8.2022 | Autor: Jana Mundy | Zobrazeno: 82x | Upraveno: 23.9.2022 | Upravil: Jana Mundy
Plán na týden 26. - 30.9.

Vloženo: 25.9.2022 | Autor: Kateřina Panochová Nábělková | Zobrazeno: 31x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, milé děti, v tomto školním roce budeme mít společně hodiny německého jazyka.

Vloženo: 25.8.2022 | Autor: Beáta Rosová | Zobrazeno: 205x | Upraveno: 26.8.2022 | Upravil: Beáta Rosová

Celkem: 5 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.