Zápis do první třídy

Vloženo: 2.4.2020 | Autor: Michaela Grmelová | Zobrazeno: 1235x | Upraveno: 3.4.2020 | Upravil: Ivana Ullmannová
Vážení rodiče budoucích prvňáčků, z důvodu mimořádných opatření proběhne letošní zápis bez přítomnosti dětí. Zápis na naši školu proběhne elektronicky. Od pondělí 6. 4. od 8 hodin do pátku 17. 4. 2020 do 14 hodin bude umožněn přístup do registrace elektronického zápisu. Odkaz najdete na webových stránkách ZŠ Vítězslava Hálka www.zsodolenavoda.cz, MŠ Odolena Voda www.msov.cz a města Odolena Voda www.odolenavoda.cz.

Jedná se o jednoduchý formulář přihlášky a registrace termínu, kdy vyplněnou přihlášku v tištěné podobě, s vašim podpisem předáte osobně ve škole. S sebou vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte. Přihláška vám přijde po vyplnění registrace na váš email.

Zapisovat budete děti, které se narodily od 1. 9. 2013 do 31. 12. 2013 a od 1. 1. 2014 do 31. 8. 2014.

K zápisu přihlásíte znovu i děti, které měly v loňském roce odloženou školní docházku. S sebou vezměte i Rozhodnutí o tomto odkladu.

Pokud žádáte o odklad školní docházky, dítě musíte také registrovat (přihlásit) a do školy donesete přihlášku, potvrzení z Pedagogicko psychologické poradny nebo Speciálního pedagogického centra a potvrzení od dětské lékařky.  Nemáte-li vyšetření z PPP nebo SPC, budete mít možnost toto dodat po skončení mimořádných opatření.

V případě, že nemáte možnost se elektronicky přihlásit, volejte na telefonní číslo 283 971 282 (ve středu nebo ve čtvrtek od 8 do14 hodin) nebo na číslo 723 223 798.

Přihlášku (vytištěnou, vyplněnou a vlastnoručně podepsanou) můžete poslat i poštou na adresu školy.

Osoby vlastnící datovou schránku nebo email s ověřených elektronickým podpisem mají možnost zaslat přihlášku tímto způsobem. Prázdná přihláška k dispozici Tabulkazde.

ID datové schránky školy: cwmmqe8

e-mailem: zapis@zsodolenavoda.cz