Projekt

Vloženo: 2.11.2019 | Autor: Pavla Tichá | Zobrazeno: 380x | Upraveno: 2.11.2019 | Upravil: Pavla Tichá

V pátek 15. listopadu 2019 proběhne projektový den na téma „Člověk na Měsíci“. Všichni žáci druhého stupně si vyberou dvě různá témata a od středy 6. 11. do úterý 12. 11. zapíší své jméno a třídu do přehledu na nástěnce v 1. poschodí nové budovy. Projekt bude probíhat ve dvou blocích – první od 8.00 do 9.45 hodin a druhý od 10.15 do 12.00 hodin. Všechna témata jsou očíslována a každý žák musí být zapsán v obou blocích u různých témat, takže se mu nemůže v prvním a ve druhém bloku opakovat stejné číslo tématu. Kdo bude mít zapsaná dvě stejná témata nebo se nezapíše vůbec, tomu bude téma přiděleno podle toho, kde zbydou volná místa. V pátek 15. listopadu se žáci v 7.55 hodin dostaví do učebny, kde bude probíhat jejich vybrané téma v 1. bloku. Po jeho skončení bude následovat přestávka na přesun do učebny, kde bude probíhat jejich vybrané téma ve 2. bloku. Ve 12.00 hodin se pak žáci odeberou do své třídy, kde provede třídní učitel kontrolu docházky a kde zůstanou do konce vyučování podle pátečního rozvrhu.

PŘEHLED TÉMAT , VYUČUJÍCÍCH A UČEBEN

1. Podmínky života ve vesmíru, R. Kynclová, 6.A

2. Pohled na Měsíc – velkoplošná malba, T. Prášilová, 6.B

3. Důležité letopočty v dobývání vesmíru, M. Holý, 5.D