Den integrovaného záchranného systému

Vloženo: 30.9.2019 | Autor: Kateřina Hlavínová | Zobrazeno: 365x | Upraveno: 30.9.2019 | Upravil: Martin Holý

Den integrovaného záchranného systému

V pátek 27. 9. 2019 se na naší základní škole uskutečnil den IZS.

Každá třída absolvovala program, který připravili třídní učitelé. Mnozí oslovili organizace, které dětem témata IZS přiblížily zajímavým a poutavým způsobem. Takto s třídami spolupracovala Městská policie Odolena Voda, místní dobrovolní hasiči, státní a jízdní policie ČR, Český červený kříž Kralupy nad Vltavou nebo Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje.

Třídy II.A a II.B vyjely na Letiště Václava Havla do Prahy na besedu s letištními hasiči. Pro zbylé dvě třídy 2. ročníku připravili zábavný program žáci z VIII.B a VIII.C.

Dětem se všechny ukázky líbily a jejich jménem chceme poděkovat všem osloveným organizacím, které se do této akce ochotně zapojily.

Mgr. Kateřina Hlavínová