Lyžařský zájezd do Rakouska - 2020

Vloženo: 2.9.2019 | Autor: Jan Kolář | Zobrazeno: 624x | Upraveno: 2.9.2019 | Upravil: Jan Kolář

Vážení rodiče,

nadále nabízíme volná místa na lyžařský zájezd do Rakouska v termínu 14.-18. února 2020, cena 7 490,- Kč. Více informací v letáčku, který naleznete jako obrázkovou přílohu pod tímto textem, případě si informace vyžádejte u mě: kolar@zsodolenavoda.cz

Tento zájezd je určen pro žáky 5. až 9. ročníku - pokročilé lyžaře/snowboardisty.

Informace pro již přihlášené žáky

V průběhu září bude všem žákům, kteří se zájezdu účastní, odečtena ze školní pokladny částka 3 000,- Kč jako záloha. Odečet proběhne na základě vystavené faktury od CK, na kterou nyní čekáme.

Prosím tedy o kontrolu, zda má vaše dítě ve školní pokladně opravdu minimálně 3 000,- Kč. U některých žáků spadla částka pod 3 000,- Kč.

Připomínám, že do 30. listopadu je nutné do školní pokladny zaslat doplatek 4 490,- Kč. Ideální bude, pokud tam tuto částku zašlete až v průběhu listopadu. Tuto částku pak budeme odečítat až na základě další faktury od CK.

V případě dalších otázek pište na email: kolar@zsodolenavoda.cz