Čtvrtek 13.12.2018
pečivo
pribináček
Pití:
mléko, čaj, mošt, citronová voda
Pátek 14.12.2018
Z červené čočky
Hl. jídlo:
Hovězí maso na česneku
bramborový knedlík
mléko, čaj,ochucené mléko,citr.voda
Pondělí 17.12.2018
Zeleninová se špaldovými noky
špagety po italsku,sýr
květák jako mozeček
Pití:
mléko, čaj, vitamínový nápoj, citronová voda
Úterý 18.12.2018
Z vaječné jíšky
vepřová játra na cibulce
rýže
Hl. jídlo 2:
těstovinový salát s tuňákem a majolkou
vánočka
Pití:
mléko, čaj, granko, citronová voda
Středa 19.12.2018
Bramborová
čočka na kyselo, šunka
sterilovaný salát
Hl. jídlo 2:
Penne se sýrovou omáčkou se žampiony
mléko, čaj, džus, citron.voda

Návody a informace ke Školní pokladně

Vážení rodiče,

od 1. 6. 2018 bude v naší škole používán program Školní program - online pokladna. Škola od tohoto data nebude přijímat platby v hotovosti.

V současné době postupně dobíhá starý způsob placení a nabíhá systém nový, a to Školní program. O všech platbách budete průběžně informováni třídními učiteli, čtěte prosím pozorně jejich pokyny.

Školní pokladna slouží k přesné evidenci finančních prostředků, které zákonný zástupce svěřil škole ve formě zálohy na čerpání plateb za školní akce (kino, divadlo, plavecký či lyžařský kurz, exkurze, fotografie, ale také např. platby za pracovní sešity a podobně).

Žáci nebudou nosit peníze do školy, platby do školní online pokladny probíhají bezhotovostně. Ve výjimečných případech je možná individuální domluva.

Rodič provede úhradu zálohy v domluvené výši na podúčet školy 115-4726530287/0100 a škola následně strhává částky za jednotlivé akce. Rodič má následně on-line náhled do školní pokladny podobný elektronickému bankovnictví, a má tedy absolutní přehled o pohybu svých peněz.

Pro plnohodnotné fungování pokladny je třeba, abyste průběžně sledovali zůstatek v pokladně (v případě poklesu zůstatku pod domluvenou částku, budete informováni emailem), aby nedošlo k tomu, že nebude možné zaplatit Vašemu dítěti požadovanou částku. Pokud nebude před plánovanou akcí v pokladně dítěte dostatečná hotovost, nebude se Vaše dítě moci této akce zúčastnit a bude mu v té době poskytnuto náhradní vzdělávání.

Školní pokladna slouží po celou dobu docházky dítěte do školy. Při odchodu dítěte ze školy bude registrace zrušena a případný zůstatek vrácen rodičům na účet.

Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení GDPR“) .V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně. E-mailové adresy je využito pro identifikaci uživatele při registraci a zároveň jako komunikačního kanálu systému. Telefonní číslo slouží pouze jako jedinečný variabilní symbol pro platby. Tyto údaje získáme při Vaší registraci.

Tato služba je pro rodiče zdarma. Poplatky za využívání systému hradí škola. Kontaktní osobou pro Školní online pokladnu je Mgr. Martin Holý, E-mail: holy@zsodolenavoda.cz.

Číslo účtu pro zaslání platby: 115-4726530287/0100

Variabilní symbol: telefonní číslo rodiče, které jste zadávali při registraci do pokladny

Specifický symbol: 75031281

Jednoduché návody:

Registrace a přihlášení rodičů

Zapomenuté heslo

Platby do Školní pokladny

Propojení Školní pokladny s Bakaláři

Podrobnější návody jsou k dispozici po přihlášení do Školní pokladny pod záložkou ŠP - návody